Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Podzim, signováno vpravo dole tužkou V. Špála, linořez/papír, 17 x 11 cm (Šm)
Přiloženy původní poškozené desky edice Mladé Proudy - 5 původních grafik českých umělců
24.09.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |